Ankara Mobilya Montaj

Ankara Mobilya Montaj

Ankara Mobilya Montaj, merhabalar ben Seçkin Nakliyat firmasının yetkilisiyim. Firmamızda mobilya montajı yapan kendini bu işte geliştirmiş elamanlarımız vardır. Elektrik montajı, Mobilya montajı gibi bir çok hizmetimiz vardır. Duvar montajı, Stor perde her türlü montajı yapabilen kaliteli ekibimiz ile sizlere daimi hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz.

Ankara Mobilya Montaj

Ankara Stor perde montajı, bildiğiniz üzeri nakliyat firmaları duvar montajı, stor perde montajı gibi bir çok işi yapmamaktadır. Firmamız bunların taşınmasında duvar montajı ve stor perde montajlarını söker ve paketler taşır. Kurulumunu yapmazlar, çünkü elemanlarımız yorgun düşer ve zamandan kaybederler. Firmamız da çalışan elamanlar ekstra olarak gelir geri kalan işlerinizi tamamlar.

Ankara Duvar Montajı, sökmüş olduğumuz malzemeleri, montaj etmek bizim işimiz. Duvar Montajı ize uzun uğraş isteyen bir hizmettir. Bunun yanı sıra elemanlarımız bunu yapmakta zorlanırlar. Sizleri gün içerinse taşırız, ancak duvar montajı ve stor perde montajınızı yapamayız. Ekstra olarak ustamız sizler için bir gününü ayırır ve sizin için çalışır.

Ankara Avize Montaj, elektrik işlerinde taşınma sonrası müşterilerimizin en çok istediği avizelerinin montajıdır. Avize montajları taşımadan sonra veya taşıma sırasında ustamız ekstra bir ücretle yapabilir. Özel olarak hizmet veren ustamız sizlerin istediği doğrultusunda her türlü ihtiyaçlarınızı karşılar. Firma olarak bizde bunlara olanak sağlarız. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Ankara Mobilya Montajı, şehir içi veya şehirler arası taşınmalarda demontelerin kurulumu firmaya aittir. Monte ve demonte işlemleri ustamız tarafından yapılmaktadır. Bazı müşterilerimiz özel olarak demonte istemektedirler. Bunun için ustalarımız sizlere kalite hizmet verirler.