Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Evden Eve Nakliyat – Hakkımızda

Seçkin nakliyat 1982 yılında Ankara merkezli kurulmuş olan evden eve nakliyat firmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyle evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

1982 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 50 yıllık başarı hikayesi ile nakliyat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Seçkin Nakliyat, hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Seçkin Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Seçkin Nakliyat, aynı zamanda evden eve taşımacılık sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Misyon Ve Vizyonumuz ;
  • Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, taşımacılık hizmetleri sunmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır.
  • Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında hizmetin sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla firmamız; “VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ” sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Nasıl Çalışıyoruz
Neden sizi tercih etmeliyim ?

Ücretsiz Ekspertiz ile yerinde fiyatlandırma yapılarak eşyalarınız gözle tespit edilip Sigortalanmaktadır. Asansörlü taşıma ile mobilyalarınız zarar görmeden taşınacaktır. Evden eve nakliyat firmalarının arasında Seçkin bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Paketleme yapıyormusunuz ?

Paketlemenin en iyisini görmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olucaktır.

Hızlı, güvenilir ve güncel, bilgi ve teknoloji destekli nakliyat hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek,

Seçkin Evden Eve Nakliyat – %25 İndirimli Taşıma

Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat, Sigortalı ve Asansörlü Taşımacılık